Image1\
 
 

Wraz z Seniorami z Dziennego Domu „Senior +” w Stargardzie zwiedzaliśmy Szczecin. Mimo mało sprzyjających warunków atmosferycznych, zwiedziliśmy Zamek, pospacerowaliśmy po Walach Chrobrego oraz zobaczyliśmy wystawę w Muzeum.

Uczestnicy świętowali karnawał w dwóch miejscach. Na początek  podopieczni uszykowali maski karnawałowe oraz ustroili salę. Następnie wraz  z uczestnikami z Dziennego Domu „Senior +” w Stargardzie,  tańczyli, śpiewali i biesiadowali.

Kilka dni później kilka osób wybrało się na bal do Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczecinie, w którym całe popołudnie tańczyli, brali udział w konkursach i nawiązywali nowe znajomości.

Wiosnę przywitaliśmy w najlepszym do tego miejscu. Park dendrologiczny w Glinnej, to cudowne miejsce, w którym człowiek może przybliżyć się do natury. Świeże powietrze i piękne widoki zmotywowały uczestników do aktywności.  W ramach wyjazdu  uczestnicy mogli spacerować po parku z przewodnikiem, który opowiadał o roślinności jaka znajduje się na terenie parku. Następnie uczestnicy spędzili czas na biesiadowaniu.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin