Image1\
 
 
Wydział Organizacyjny  Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie informuje, że w województwie zachodniopomorskim: 
 
Etap szkolny  odbędzie się w  dniach 16 - 20 listopada 2015 roku. Szkoły przystępujace do olimpiady przesyłają zwrotne potwierdzenie swojego udziału - na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
Pytania  na etap szkolny zostaną Państwu przesłane w formie papierowej drogą e-mailową do szkół, możliwe jest również przeprowadzenie etapu szkolnego w wersji elektronicznej.
 
Nauczyciele  przeprowadzają etap szkolny olimpiady na terenie swoich szkół.
Po przeprowadzeniu etapu szkolnego przesyłają wypełniony protokół  olimpiady do Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie do dnia 28 listopada br.
 
W załączeniu zamieszczamy Regulamin olimpiady zgodnie z  Uchwałą Nr 255/2014 z dnia 7.10.2014r. i terminarz poszczególnych etapów w Uchwale Nr 388/2015  z dnia 18.09.2015 Zarządu Glównego PCK oraz protokoł z przebiegu olimpiady.
Prosimy opiekunów wraz z uczestnikamii o zapoznanie się z przesłanymi materiałami.
 
Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w olimpiadzie.
Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem,
 
Grażyna Paciejewska 
Wydział Organizacyjny
ZOO PCK w Szczecinie
Tel. 91/433 - 73 – 02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin