Image1\
 
 

 

Polski Czerwony Krzyż to największa organizacja humanitarna w Polsce, z blisko 100 letnim doświadczeniem, będący członkiem Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Zajmuje się udzielaniem pomocy humanitarnej w czasie klęsk i wojen, pomocą socjalną, nauką pierwszej pomocy i promocją zdrowia, propagowaniem idei honorowego krwiodawstwa, upowszechniania znajomości międzynarodowego prawa humanitarnego konfliktów zbrojnych. 

Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

 

ARCHIWISTA

Miejsce pracy:

Oddział Rejonowy

Polskiego Czerwonego Krzyża

Koszalin, ul. Grunwaldzka 20

Opis stanowiska:

Doraźna obsługa archiwum Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie według potrzeb zgłaszanych przez Zleceniodawcę tj.:

 • wydzielenie dokumentacji o wartości historycznej i wiecznym okresie przechowywania (akta kategorii A);
 • ewidencjonowanie dokumentacji i tworzenie baz danych przechowywanych w archiwum zasobów;
 • tworzenie teczek;
 • porządkowanie akt niewłaściwie opracowanych;
 • przechowywanie akt w należytym porządku i właściwe ich zabezpieczenie;
 • digitalizacja akt brakowanych;
 • dbanie o ład i porządek oraz estetyczny wygląd archiwum;
 • współpraca z Archiwum Państwowym w Koszalinie w zakresie przekazania akt o wartości historycznej

Wymagania:

 • preferowane wyższe studia o specjalności archiwistyka , historyczne,
 • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
 • zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Oferujemy:  Umowa zlecenie

 

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny ) do dnia 15.06.2021r. na adres Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie, Al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem OFERTA PRACY ARCHIWISTA.

 

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych do aplikacji prosimy dołączyć

 1.Klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu zawarcia umowy o pracę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko księgowego  w Zachodniopomorskim Oddziałem  Okręgowym PCK w Szczecinie.

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Polski Czerwony Krzyż z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 14, 00-561 Warszawa, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Celem zbierania danych jest rekrutacja na stanowisko księgowa

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana osoby w procesie rekrutacji.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 miesięcy, licząc od dnia zakończenia rekrutacji.

 

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin