Image1\
 
 

 

Oferta Pracy na stanowisku: Pracownik Gospodarczy

Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie

Al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin

 

Miejsce pracy:

Oddział Rejonowy PCK w Koszalinie

ul. Grunwaldzka 20, 75-241 Koszalin

 

Termin rozpoczęcia stosunku pracy: marzec 2021r.

Wymagania stawiane kandydatom:

 • posiada wykształcenie min. podstawowe;
 • posiada umiejętność pracy w zespole;
 • cechuje go samodzielność, rzetelność, uczciwość, dobra organizacja pracy, komunikatywność; zaangażowanie, kreatywność, wysoka kultura osobista, empatia.

Zakres obowiązków:

 • odbiór dostaw art. spożywczych oraz odzieży używanej;
 • segregacja przyjętego asortymentu;
 • obsługa beneficjentów zwracających się o pomoc do Polskiego Czerwonego Krzyża
 • dystrybucja artykułów spożywczych i odzież w ramach działalności punktu wydawania żywności PCK i magazynu odzieżowego PCK
 • prowadzenie niezbędnej dokumentacji obowiązującej w Polskim Czerwonym Krzyżu zaistniałych zdarzeń 
 • dbanie o porządek i stan sanitarny pomieszczeń: punktu wydawania żywności i magazynu odzieżowego PCK
 • dbanie o powierzone mienie.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w instytucji z tradycjami, w miłej atmosferze z profesjonalną kadrą,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • poznanie struktury pracy organizacji pozarządowej o charakterze międzynarodowym.

 

Osoby spełniające powyższe wymogi proszone o przesłanie swojego CV do 13.03.2021r. na adres: Al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem OFERTA PRACY w Oddziale Rejonowym w Koszalinie

 

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Polski Czerwony Krzyż z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 14, 00-561 Warszawa, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Celem zbierania danych jest rekrutacja na stanowisko magazynier.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana osoby w procesie rekrutacji.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie zUSTAWĄ z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych

 

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Polski Czerwony Krzyż przy rekrutacji na stanowisko Pracownik Gospodarczy w Zachodniopomorskim Oddziale Okręgowym PCK w Szczecinie – Oddział Rejonowy PCK w Koszalinie.

2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania

 

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin