Image1\
 
 

logo_olimpPolski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie informuje, że w dniu 25 marca br. o godzinie 11.00 w siedzibie tut. Zarządu w Sali multimedialnej odbędzie się na szczeblu okręgowym XIX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. /olimpiada przebiegać będzie w godzinach od 11.00 do 14.00 w siedzibie tut. Zarządu, przy al. Wojska Polskiego 63 /wejście od ul. Piłsudskiego III piętro - sala multimedialna/.

Przypominamy, iż podstawą przystąpienia do etapu okręgowego olimpiady jest przesłanie do dnia 7 marca br. pracy opisowej z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej przez zwycięzców eliminacji rejonowych w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, potwierdzonych podpisem i pieczątką dyrektora szkoły lub opiekuna przygotowującego ucznia do konkursu.

Zastrzegam, iż po 7 marca br. nie będzie można przedstawić prac opisowych z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej, co jest równoważne z nieprzystąpieniem ucznia do etapu okręgowego olimpiady.

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Załącznik

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin