Image1\
 
 

logo_mlodziezyPolski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie w związku z Jubileuszem 90-lecia Ruchu Młodzieżowego Polskiego Czerwonego Krzyża ogłasza dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych konkurs na prezentację multimedialną pn. „Młodzi w Polskim Czerwonym Krzyżu”.
Konkurs trwa od 10 października 2011 r. do 10 listopada 2011 r.

Regulamin

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 3a

logo_olimpPolski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniu 25 marca 2011r. w godzinach od 11.00 do 14.00 w siedzibie tut. Zarządu, przy al. Wojska Polskiego 63 /wejście od ul. Piłsudskiego III piętro sala multimedialna/ odbył się etap okręgowy XIX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK przeznaczonej dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego.
Na terenie województwa do etapu szkolnego olimpiady przystąpiło 1.884 uczniów z 83 szkół.
Patronat honorowy nad XIX edycją Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK przyjęli: Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Zdrowia, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Kuratorzy Oświaty, Dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia, Dyrektor Krajowego Centrum ds. AIDS, Główny Inspektor Sanitarny.
W etapie okręgowym konkursu udział wzięło 16 uczestników reprezentujących szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z 11 Zarządów Rejonowych PCK/Delegatur PCK: Drawska, Goleniowa, Gryfina, Kołobrzegu, Koszalina, Łobza, Nowogardu, Stargardu Szczecińskiego, Świdwina, Wałcza i z ZO w Szczecinie.
Uczniowie przystąpili do rozwiązywania testu składającego się z 40 pytań, były również oceniane prace z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej związanej tematycznie z promocją zdrowia, które uczniowie przeprowadzili w szkole, bądź w swoim lokalnym środowisku.
Po sprawdzeniu testu i prac opisowych z akcji prozdrowotnych nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.

Czytaj więcej...

logo_gzPolski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie przypomina, iż wzorem ubiegłych lat tut. Zarząd z dniem 1 marca br. organizuje akcję „GORĄCZKA ZŁOTA”, która polega na zbiórce „złotych monet” tj. 1,2 i 5 groszowych.
Akcja skierowana jest do wszystkich placówek oświatowo – edukacyjnych z terenu woj. zachodniopomorskiego.

Do pobrania:
Regulamin akcji „Gorączka Złota”

logo_olimpPolski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie informuje, że w dniu 25 marca br. o godzinie 11.00 w siedzibie tut. Zarządu w Sali multimedialnej odbędzie się na szczeblu okręgowym XIX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. /olimpiada przebiegać będzie w godzinach od 11.00 do 14.00 w siedzibie tut. Zarządu, przy al. Wojska Polskiego 63 /wejście od ul. Piłsudskiego III piętro - sala multimedialna/.

Przypominamy, iż podstawą przystąpienia do etapu okręgowego olimpiady jest przesłanie do dnia 7 marca br. pracy opisowej z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej przez zwycięzców eliminacji rejonowych w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, potwierdzonych podpisem i pieczątką dyrektora szkoły lub opiekuna przygotowującego ucznia do konkursu.

Zastrzegam, iż po 7 marca br. nie będzie można przedstawić prac opisowych z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej, co jest równoważne z nieprzystąpieniem ucznia do etapu okręgowego olimpiady.

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Załącznik

logoW dniach 27-28 maja 2011 r odbędzie się XXV Jubileuszowy Festiwal Piosenki Czerwonokrzyskiej. Zapraszamy!

Biuro Festiwalu:
Krajeński Ośrodek Kultury
Rynek 1
77-430 Krajenka
tel. (067) 263 83 71

Do pobrania:
Regulamin festiwalu
Karta zgłoszeniowa

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin