Image1\
 
 

 

 

Czym jest program Razem dla Dawców?

To program zniżek w całej Polsce nadzorowany przez lokalne Kluby HDK dzięki czemu będzie to najbardziej aktualna baza zniżek na terenie całej Polski. Jeżeli i Twoja firma chce wziąć udział w podziękowaniu krwiodawcom za swój wkład i chce promować ideę krwiodawstwa nic prostszego. Zarejestruj się na stronie naszego partnera: www.zamowusluge.pl lub zgłoś się do nas a my Ci pomożemy zarejestrować się w bazie.

Koordynator lokalny programu z Wojskowego Klubu HDK Szczecin:

- Radosław GRZESIUK
 

Lista przedsiębiorstw i instytucji, które udzielają zniżek krwiodawcom*:

SZCZECIN

1. Pizza Me Gusta- Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas przez cały tydzień 10% na pizzę z dostawą do domu oraz 20% na wynos i na miejscu w lokalu.

2. Serwis Komputerów, Łukasz Olszowy Technika Komputerowa - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 15% zniżki na nasze usługi.

3. Fitness Point - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas: Miesięczny karnet All Inclusive za 89.95 zł lub miesięczny karnet All Inclusive za 100 zł w pakiecie z trenerem raz w tygodniu (4x w miesiącu). Wartość 1 treningu personalnego to 100 zł.

4. AppleMobile.pl – Serwis iPhone, iPod, iPad - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 5% zniżki na naprawy mechaniczne w applemobile.pl 

5. E-pizza - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 10% zniżki na wszystkie pizzę.

6. Pralnia Samoobsługowa i Usługi Krawieckie "Perfekt" - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 10% na usługi pralnicze i krawieckie.

7. Twój Fryzjer - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 10% na wszystkie usługi fryzjerskie i kosmetyczne.

8. Centrum Języka Niemieckiego Perfect Center - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 10% na kursy języka niemieckiego i inne nasze usługi.

9. Mateusz Komajda - Trener Tenisa - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od Mateusza zniżki na lekcje tenisa zamiast 70 zł - 50 zł za godzinę. Do tego opłata za kort tenisowy (15 zł do 15:00 i 20 zł od 15:00). Dodatkowo do tego dostajecie voucher na 10 godzin nie 700 zł nie 500 a 450 złotych.

10. Madbike - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 10% zniżki na akcesoria rowerowe i rowery.

11. Kwiaciarnia Anturium floral & gifts - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 10% na bukiety po wyżej 50 zł oraz 15% na dekorację florystyczną na eventach i imprezach okolicznościowych przy zamówieniach po wyżej 1000 zł.

12. Usługi elektryczne 24h JODA - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 30% zniżki na nasze usługi.

13. PiesPotrafi.pl - nowoczesne szkolenie psów - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 15% zniżki na szkolenie dla szczeniąt lub szkolenie podstawowego posłuszeństwa dla psów dorosłych (grupowe) w Szczecinie.

14. Gabinet masażu i kształtowania sylwetki Adrianna Pęcak - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 40% zniżki na 30 minutowy masaż pleców.

15. Studio Wnętrza firany, zasłony - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 30% zniżki na usługę szycia firan.

16. Justyna Wichlińska – Dietetyk - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 50% zniżki pierwszą wizytę, konsultację dietetyczną oraz przekazaną na piśmie poradę żywieniową.

17. Strefa Masażu i Terapii Bowena - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje: 20% na terapię Bowena, 10% na masaż klasyczny, 10% na masaż ciepłym, olejem kokosowym i gorącymi kamieniami, 10% na masaż świecą, masaż czekoladą, 10% na świecowanie uszu, 10% na ćwiczenia z fizjoterapeutą, 10% na masaż antycellulitowy.

18. Jakub Piotrowski – Dietetyk - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 15% zniżki na wszystkie usługi.

19. Dobry Dietetyk - Agata Jarnuszewska​ - Każdy Dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje: 100% na analizę składu ciała oraz 20% na pozostałe usługi (pierwsza wizyta, program żywieniowy oraz kontrole z jadłospisami)

20. Dragon Laser Tag Szczecin​ - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 10% zniżki na nasze usługi.

21. Usługi krawieckie Anna Sobczak​- Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje: 10% zniżki na usługi krawieckie.

POLICE

22. Auto Serwis "Kraksa" – Mejsner- Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 10% na usługi napraw blacharskich, lakierniczych i mechanicznych w samochodach osobowych.

23. Pizzeria Pasieka - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 20% na każdą pizzę nie objętą inna promocją.

34. Spiner - Sklep Rowerowo Wędkarski - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 10% zniżki na wszystkie akcesoria rowerowe, sprzęt wędkarski oraz na wszelkie naprawy rowerowe.

TANOWO

25. Gospoda Lawendowa - Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje od nas 20 % zniżki na wszystkie pizzę giganty, oraz 50% na gorące czekolady Szefa Kuchni.

GOLENIÓW

26. Auto-gadżet - Każdy dawca (klient detaliczny) z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje ceny hurtowe na cały dostępny asortyment w punkcie.

STARGARD SZCZECIŃSKI

27. Audio Serwis- Każdy dawca z aktualną książeczką Honorowego Dawcy Krwi (ostatnia donacja w ciągu roku) otrzymuje 100% zniżki na diagnozę uszkodzonych podzespołów oraz 20% zniżki na naprawę sprzętu audio, głośników/wzmacniaczy oraz sprzętu car audio.

28. Pralnia chemiczna Panda- Oferujemy 20% zniżki dla Honorowych Dawców Krwi (zniżka nie dotyczy sukien ślubnych, wyrobów skórzanych oraz usług dodatkowych).

 


* Szczegóły promocji, zniżek oraz adresy przedsiębiorstw na stronie www.zamowusluge.pl

 

 

 

 

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin