Image1\
 
 

037POMÓŻ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE, ODDAJ KREW !

Polski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie informuje, iż trwa XIII edycja konkursu dla młodzieży ph. ”MŁODZIEŻOWY DAR KRWI”.

Konkurs jest adresowany do młodzieży w wieku od 18 do 20 lat (pełnoletniej posiadającej dowód osobisty).
Celem konkursu jest pozyskanie krwi oraz zwiększenie udziału młodzieży w szeregach honorowych dawców krwi.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy w okresie jego trwania tj. od 22 listopada 2010 roku do 31 maja 2011 roku dwukrotnie oddać krew lub osocze i wypełnić kartę konkursową dostępną w każdej placówce służby krwi.
Każdy uczestnik, który spełni te warunki weźmie udział w losowaniu nagród – 2 atrakcyjnych rowerów - 1 dla dziewczyny i 1 dla chłopaka.

Informujemy, że krew i osocze można oddawać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, Al. Wojska Polskiego 80/82 (rejestracja w godz. 7.15-13.00, również w soboty 7.15-12.00) oraz w Oddziałach Terenowych RCKiK w Barlinku, Białogardzie, Drawsku Pom., Goleniowie, Gryficach, Gryfinie, Kołobrzegu, Koszalinie, Stargardzie Szcz. (Oddział będzie czynny od 28 lutego 2011 r.), Szczecinku i Świnoujściu. 
Ponadto w Szczecinie krew można oddać w Terenowej Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, ul. Piotra Skargi 9-11.

PRZYPOMINAMY! ODDAJĄC KREW RATUJESZ CZYJEŚ ŻYCIE

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Załącznik 1: Zgłoszenie szkoły do udziału w XIII edycji konkursu
Załącznik 2: Sprawozdanie szkół z przebiegu XIII edycji konkursu

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin