Image1\
 
 

INFORMACJA

W związku z sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniem Wojewody Zachodniopomorskiego Zachodniopomorski Oddział Okręgowy PCK informuje o zmianach w realizowanych  działaniach:

 – zawieszamy na okres do 25 marca 2020 r. działalność placówek PCK, tj. Placówki Wsparcia Dziennego PCK „Wesoła Chatka”, Dziennego Domu „Senior +” w Szczecinie i Stargardzie, Klubu „Senior +” w Szczecinie, Środowiskowego Domu Samopomocy typu AC w Stargardzie, Punktu Socjalnego PCK (łaźnię dla osób bezdomnych wraz z magazynem odzieżowym), magazyny żywnościowe FEAD
w Kołobrzegu i Koszalinie;

- odwołujemy szkolenia pierwszej pomocy;

- zawieszamy spotkania grup młodzieży;

- zwieszamy zbiórki publiczne;

- zawieszamy wydawanie legitymacji i odznak „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” oraz przyjmowanie wniosków i wydawanie duplikatów legitymacji „ZHDK”;

- zawieszone rozliczanie formularzy PIT.

 

Biuro Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego  PCK w Szczecinie oraz Oddziały Rejonowe PCK / Delegatury ZOO PCK  i wyżej wymienione placówki funkcjonują normalnie za wyjątkiem przyjmowania stron, beneficjentów.

 

W wyjątkowych sytuacjachprosimy o kontakt telefoniczny 91/ 433-73-02, mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy PCK w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin