Image1\
 
 

 

Drodzy Seniorzy,
mimo panującej pandemii rozpoczęliśmy zajęcia i warsztaty nie tylko w formie zdalnej. W najbliższy poniedziałek tj 15.03.2021 ,  jeśli oczywiście sytuacja w kraju nie ulegnie zmianie, rozpoczynamy  stacjonarne zajęcia gimnastyczno-  rehabilitacyjne w Klubie Seniora „Senior+”.
Na środę 17.03.2021 planowane są zajęcia :  trening pamięci . O szczegółowych godzinach zostaniecie Państwo poinformowani w sms.
Już niebawem też na  naszej stronie zamieszczony zostanie miesięczny grafik zajęć.
 
Pozdrawiam wszystkich Seniorów.
Iwona Baryła
Koordynator, pracownik wydziału organizacyjnego ZOO PCK

 

Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych Seniorów o możliwości ponownego uruchomienia Klubów Seniora+ i Dziennych  Domów Senior+. 
Oczywiście zajęcia, warsztaty i wszelkie aktywności odbywać się będą w pełnym reżimie sanitarnym w małych grupach.
O szczegółach i planach pracy zostaniecie  Państwo poinformowani przez koordynatorów placówek.  
 
Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem,
pracownicy  ZOO PCK w Szczecinie

Czytaj więcej...

Kochani nasi Seniorzy!

Wybuch epidemii koronawirusa sparaliżował funkcjonowanie całego świata.  Musimy ten czas przetrwać. Apelujemy zatem do  Was wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, słuchanie komunikatów i nie narażanie się na niebezpieczeństwo. To wszystko przeminie ale od nas, naszego zachowania zależy z jakim skutkiem.

Koordynatorzy placówek prowadzonych przez ZOO PCK: Dziennego Domu Senior+ w Szczecinie i Stargardzie, Klubu Seniora „ Senior+” w Szczecinie są do Waszej dyspozycji.  Jeśli potrzebujecie wsparcia czy  pomocy w codziennych czynnościach kontaktujcie się z nami.

Oczywiście mimo tak ciężkiego czasu nie rezygnujemy  z Aktywności psychicznej i fizycznej. Każda z placówek uruchomiła plan zajęć zdalnych dla Was i serdecznie zachęcamy do korzystania z nich. Taka mała namiastka naszych spotkań w Klubie czy  Dziennym Domu.

Wszystkim i każdemu z osobna życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia mamy nadzieję niebawem.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin