Image1\
 
 

KAMPANIA 1%

Przekaż 1% podatku dochodowego dla PCK (KRS 0000225587)

 

 

Cztery bułki, dwa łabądki, po nich w PIT swój wpisz dwie piątki i bałwanka, po nim „siedem”- tak nakarmisz brzuch niejeden. 

Pomaganie jest dziecinnie proste!Zapamiętaj ten numer KRS i przekaż 1% podatku na ciepłe posiłki, kolonie i zestawy edukacyjne dla najbardziej potrzebujących dzieci. Wspieraj Polski Czerwony Krzyż!!!

Prosty wierszyk i obrazki pokazują, co najbardziej potrzebne jest naszym małym podopiecznym. Dochód z 1% podatku Polski Czerwony Krzyż przeznaczy na działania związane z programem „Godne Dzieciństwo, czyli dożywianie dzieci i młodzieży w szkolnych stołówkach i świetlicach, dofinansowanie kolonii, zakup wyprawek szkolnych, zakup paczek świątecznych oraz organizację zajęć edukacyjnych.

Wielu z naszych podopiecznych potrzebuje wsparcia w procesie kształcenia, w nabywaniu i utrwalaniu umiejętności związanych z życiem społecznym oraz pozytywnego wzorca do spędzania wolnego czasu zarówno w czasie roku szkolnego, jak i wakacji. Dlatego właśnie organizujemy zajęcia edukacyjne, uczymy zasad zdrowego żywienia, postawy społecznego zaangażowania i radzenia sobie z problemami.

Rozliczając swój PIT mogą Państwo w prosty sposób - za pośrednictwem PCK - pomóc tym dzieciakom, stwarzając im szansę na zaspokojenie podstawowych potrzeb, edukację i rozwój osobisty, a w rezultacie uniknięcie pokoleniowej biedy i lepszy start w dorosłość.

Pomaganie jest dziecinnie proste! Wystarczy wypełniając swój PIT wpisać numer KRS 0000225587.

CZYTAJ WIĘCEJ

 
 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin