Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy:

Zachodniopomorski Oddział Okręgowy

Polskiego Czerwonego Krzyża

w Szczecinie

al. Wojska Polskiego 63

70 – 476 Szczecin

Szczecin

Opis stanowiska:

§  księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym;

§  przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;

§  wystawianie faktur sprzedażowych;

§  prowadzenie ewidencji kasowej;

§  potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

Wymagania:

§  preferowane wyższe studia kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, pokrewne);

§  min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

§  znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego;

§  praktyczna znajomość MS Office;

§  znajomość obsługi programu Optima będzie dodatkowym atutem;

§  dobrze rozwinięte umiejętności planowania, organizacyjne oraz zarządzania czasem;

§  zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęw instytucji z tradycjami;

·         pracę w miłej atmosferze z profesjonalną kadrą;

·         możliwość rozwoju zawodowego;

·         dużą różnorodność i dynamikę pracy;

·         poznanie struktury pracy organizacji pozarządowej o charakterze międzynarodowym;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Czerwony Krzyż z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ZOO PCK Szczecin