Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

z województwa zachodniopomorskiego,

Drodzy Uczniowie,

 

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Moje spotkanie z PCK”, którego organizatorami są Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie pani Joanna Łaskarzewska.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego i polega na przygotowaniu materiału filmowego, którego tematem będzie „Moje spotkanie z PCK”.

 

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży zachodniopomorskich szkół i placówek oświatowych wiedzy na temat działań Polskiego Czerwonego Krzyża na przestrzeni 100 lat, edukacja prozdrowotna dzieci i młodzieży, w tym promocji zdrowia i zdrowego stylu życia, udzielania pierwszej pomocy, promocja honorowego krwiodawstwa i wolontariatu oraz uczczenie setnej rocznicy powstania PCK – obchody odbywają się pod hasłem „OD 100 LAT WSZĘDZIE DLA WSZYSTKICH”.

 

Wierzymy, że zechcą Państwo przyłączyć się do podjętych przez nas działań związanych z popularyzacją idei Polskiego Czerwonego Krzyża.

 

Więcej informacji na stronie: www.kuratorium.szczecin.pl

 

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin