Image1\
 
 

 

 

Szanowni Państwo,

Gorąco zapraszamy do udziału w XI Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 22 lipca 2017 r. po raz drugi w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Serdecznie prosimy o przekazanie tego zaproszenia wszystkim osobom związanym z ruchem honorowego krwiodawstwa. W załączeniu plakat. Prosimy o rozesłanie do klubów HDK i zamieszczenie na stronach www oraz Facebooku.

  

Zgłoszenia: grup pielgrzymkowych, obecności sztandarów, darów ofiarnych przyjmuje Małopolski Oddział Okręgowy PCK w Krakowie: telefon 12 422 91 15 w 34 lub e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 20.07.2017 r.

  

Program pielgrzymki:

8:00 – 11:00 - Rejestracja grup i przyjmowanie zgłoszeń przygotowanych darów ofiarnych

9.00 - 14.00 – Pobór krwi oraz rejestracja Dawców Szpiku Kostnego

10:00 – 11:15 – Droga Krzyżowa z rozważaniami

11:45 - Zbiórka i formowanie się pocztów sztandarowych

12:00 - Msza św. w intencji krwiodawców i pielgrzymów. 
            W czasie mszy Akt Zawierzenia

13:30 – Obiad 
 

Popołudniu możliwość indywidualnej modlitwy w Sanktuarium, wyjścia na Dróżki Maryjne

 

Organizatorzy:

Sanktuarium Pasyjno - Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej

Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie

 

Pobór krwi:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie

 

Nocleg:

Osoby, które będą zainteresowane noclegiem, mogą wcześniej zarezerwować pokój w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym, ul. Bernardyńska 46, 34 – 130 Kalwaria Zebrzydowska, tel./fax 33/ 876 55 39, mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , strona internetowa: www.dompielgrzyma.kalwaria.eu

                                 

Wszelkie zapytania prosimy kierować do p. Małgorzaty Pasternak, koordynator ds. krwiodawstwa w Małopolskim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie, nr tel. 12/ 422 91 15 wew. 34, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeszcze raz serdecznie prosimy o przekazanie tego zaproszenia wszystkim osobom związanym z ruchem honorowego krwiodawstwa. W załączeniu plakat. Prosimy o rozesłanie do klubów HDK i zamieszczenie na stronach www oraz Facebooku.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin